Več o tem

Kategorije

O podjetju

Smo prav posebno dobri!

Smo oskrbovalec, specializiran za trgovino s pisarniškim potrošnim materialom. Odgovornost prevzamemo tako za ceno in dostavo, kot tudi za kvaliteto materiala in racionalno oskrbo podjetja.

Paket izdelkov samo za vas

- Poznavanje blaga in svetovanje pri izbiri za vas primernih izdelkov
- Predlagamo vam paket najpogosteje uporabljenih izdelkov.
- Prednost je prvo naročilo, ki vam ne bo vzelo več kot 10 minut.
- Za potrošni material (tonerji, kartuše ipd) se zmenimo že vnaprej in vam ga predlagamo že ob prvem nakupu.
- Vsaki vaši želji prisluhnemo in se vam prilagodimo.

Zmanjševanje stroškov

- Spremljanje vaše porabe in poročanje v dogovorjeni obliki in časovnih obdobjih
- Analiza stroškov po posameznih dostavnih mestih / stroškovnih mestih
- Posebna ponudba s podpisom poslovnega dogovora
- Predlagamo vam optimalno količino naročanja oz. vam nudimo naročanje po statističnem naročilu
- Brezplačna in hitra dostava, brez omejitve v velikosti naročila
- Veljavnost cen kataloga do 1.1.2010, o morebitnih spremembah vas pisno obvestimo.

Ostale storitve

Poleg obsežne ponudbe za oksrbo vaših delovnih mest, vam nudimo še ostale storitve:

- Vse vrste tiska in dotiska
- Arhiviranje
- Kadrovski arhiv
- Grafika in
- Fotokopiranje

Če ste zavezanec za plačevanje nadomestne kvote za premalo zaposlene invalide, lahko vašo obvezo zmanjšamo s skupnim sodelovanjem. Jazon ima od leta 2005 status invalidskega podjetja. Za več informacij glede nadomeščanja invalidskih kvot nas pokličite ali nam pišite na kvote@jazon.si

Jazon d.o.o. Pot v Hrastovec 21
p. p. 5715